SVEČANOST DODJELE UČENIČKIH NAGRADA I PRIZNANJA 2022.

U školi domaćinu, OŠ kralja Zvonimira, održana je tradicionalna svečana dodjela nagrada i priznanja kojeg organizira Aktiv ravnatelja osnovnih škola s područja grada Solina i općina Klis, Muć i Dugopolje.

Najboljim učenicima su dodijeljene nagrade u kategorijama prirodnih, društveno-humanističkih i tehničkih znanosti te likovne kulture i sporta. Učenici su nagrađeni prigodnim Oskarom znanja kojeg su osmislili učenici na nagradnom natječaju.

Ukupno 47 učenika naše škole ostvarilo je zapažene rezultate na županijskim natjecanjima i smotrama.

Učenice Bubić Leona i Natali Klarić osvojile su 3. mjesto, a učenik Marko Kaštelan 2. mjesto iz Tehničke kulture.

Sa Županijske smotre LiDraNo 2022. za Državno su predložene učenice: Domina Martinić i Ema Mirić (literarni rad), Marina Muštra i Ela Sedlar (novinarski rad) te Hajdi Pšeničnik i Linda Popović Razumić (radijska emisija)

Učenik Vito Toševski ostvario je 2. mjesto na Županijskom natjecanju iz informatike.

Na Državnom natjecanju iz Matematike sudjelovao je učenik Vito Toševski, a učenica Domina Martinić na Državnoj smotri LiDranaNo 2022.

Sara Hodžić je na Državnom natjecanju iz Islamskog vjeronauka osvojila 3. mjesto.

U svečanom programu sudjelovao je naš prvaš Domagoj Hrkać koji se istaknuo nastupom na Županijskoj smotri LiDraNo.

Čestitamo učenicima i njihovim mentorima.

IMG-1332.jpg (2.88 MB)
IMG-1333.jpg (1.79 MB)
IMG-1335.jpg (1.76 MB)
IMG-1336.jpg (1.32 MB)

objavio: Zvjezdana Atlaga   datum: 15. 6. 2022.