DODRODOŠLI NA STRANICU ŠKOLSKE KNJIŽNICE

Kontakt: Jelena Žagrović, dipl. knjižničarka
Tel. 021 246-813
E-mail: jelena.zagrovic@skole.hr

Knjižnica se nalazi u prizemlju u prostoru od 95 m četvornih s 24 sjedeća mjesta. Opremljena je jednim prijenosnim računalom za rad korisnika. Knjižnični fond broji 10949 knjižnične i neknjižne građe (na dan 5.2.2020.). Fond sadrži i periodičke publikacije za učitelje i učenike, kao i DVD i audio građu.

Kako biste provjerili koje naslove knjižnica posjeduje i njihovu dostupnost pretražite KATALOG knjižnice

Mjesečne Prinove knjiga možete pregledavati od travnja 2008. godine do danas.

e-knjige:

Na portalu eLektire možete preuzimati lektirne odnosno naslove za cjelovito čitanje. Kako biste ih mogli preuzeti, potrebno se prijaviti uz pomoć AAI@Edu.HR elektroničkog identiteta, koji ste dobili u školi.

e-slikovnice:

Tvornica snovaosam besplatnih online slikovnica (Bursunsul i Paskualina, Naranče za sve, Dora i naočale, Priča o kravati, Hektor i Leopoldina, Močvara – priča o životu jednog vretenca, Kako je šuma dobila most i Kako ću spasiti abecedu)

Pismo iz Zelengrada - slikovnica i kviz

Korona virusbesplatna knjižica za djecu

Car Edgar- eko slikovnice

knjiznica 1